WhatsApp

Gürcistan Tiflis Batum Turu 2 Gece 3 Gün

Oylanmamış 0 yorum
0/5
Misafirlerin 0% tavsiye ediyor

Süre

3 Gün

Tur Türü

Gürcistan Turları

Grup boyutu

46 kişiler

Lokasyon

Gürcistan

Genel Bakış

2 GECE 3 GÜN GÜRCİSTAN RÜYASI TİFLİS TURU

"Ön Ödeme İle Rezervasyon İmkanı"11+ Yaş Kampanyalı Tur Fiyatı 4499 TL
Rezervasyonda Ön Ödeme 1499 TL
6-10 Yaş Çocuk (1.Çocuk İçin) 3499 TL

2-5 Yaş Bebek (Koltuk Ücreti) 1999 TL
Tek Kişilik Konaklama (Ücret Farkı) 1999 TL


TUR TARİHLERİ / KONAKLAMA OTELİ

Nisan: 11 - 13(Gerçekleşti) Residence Plaza Tbilisi(4*)
Mayıs: 3 - 5(Gerçekleşti) Residence Plaza Tbilisi(4*)
Mayıs: 24 - 26(Gerçekleşti) Residence Plaza Tbilisi(4*)
Haziran: 20 - 22(Gerçekleşti)Residence Plaza Tbilisi(4*)
Temmuz: 5 - 7(Gerçekleşti)Bricks Hotel  Tbilisi(4*)
Temmuz: 26 - 28(Müsaitlik Mevcut) 4* Tiflis Oteli
Ağustos: 9 - 11(Sınırlı Müsaitlik) 4* Tiflis Oteli
Ağustos: 23 - 25(Müsaitlik Mevcut) 4* Tiflis Oteli
Eylül: 13 - 15(Müsaitlik Mevcut) 4* Tiflis Oteli
Eylül: 27 - 29(Müsaitlik Mevcut) 4* Tiflis Oteli

TUR ARAÇLARI

20 - 35 - 50 Kişilik Turizm Araçları İle Turumuz Gerçekleştirilmektedir


Lütfen Tüm Detayları ve Önemli Notları Okuyunuz!

Ezgi Turizm olarak tüm misafirlerimizin kaliteli ve güvenli hizmet satın alabilmesi politikası ile çalışıyoruz.

Değerli Misafirlerimiz; Lütfen Aşağıdaki Tüm Tur Detaylarını Okuyunuz! Aşağıda verilen bilgiler, sizlerin daha kaliteli, daha güvenli hizmet alabilmesi ve mağduriyet yaşamaması için önemlidir!

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon İçin Bizi Arayınız!
Çağrı ve Whatsapp Destek Hattı

0535 200 26 00

GEZİLECEK ŞEHİRLER
BATUM – TİFLİS – MTSKHETA – KUTAİSİ – GORİ

Sameba Katedrali – Sülfür Hamamları – Cuma Camii – Rustaveli – Barış Köprüsü – Nari Kale – Vernisaj Pazarı – Mtskheta – Jvari Manastırı – Svestitskhoveli Manastırı – Özgürlük Meydanı – Ulusal Müze – Metro – Mtatsminda Tepesi - Gori - Batum Kültürel Şehir Turu

1. GÜN : RİZE - BATUM - TİFLİS

Sevgili misafirlerimiz sizleri güler yüzlü personelimiz eşliğinde 09:00 da Rize Sahil Çay Çarşısı önünde karşılayıp 2 Gece Konaklamalı Gürcistan turumuza başlıyoruz. Karadeniz sahil yolunu takip ederek Çayeli, Pazar, Fındıklı, Arhavi, Hopa üzerinden, Türkiye-Gürcistan sınırımızı oluşturan Sarp Sınır Kapısına geçiyoruz. Sadece (çipli) kimliklerimizle Gürcistan-Batum’a geçiyoruz. Karadeniz sahili boyunca ilerleyerek, güzel deniz manzaraları eşliğinde Batum’un doğasını gözlemleyerek, zengin Gürcü kültürünü tanımak üzere turumuza başlıyoruz. İlk olarak bölgedeki müslüman halkın aktif olarak ibadetlerini gerçekleştirdikleri Orta Cami’ni, evli çiftlere şans getirdiğine inanılan Saint Andrew Heykeli, Çoruh Nehri, Gonio Köprüsünü, Roma döneminden kalma Gonio Apsaros Kalesini göreceğiz. Farklı mimarileri ile dikkat çeken Ters Bina, Adalet Binası, Batum Limanı, Saat Kulesi, Alfabe Kulesi, Ali Nino Heykelini görüyor ve şehir merkezine geçiyoruz. Merkezde Tiyatro Binası, Poseidon Heykeli, Piazza Kulesi, Hükümet Binası, Kamu Binaları, Avrupa Meydanında bulunan Medea Heykeli gibi görkemli yapıtlar görerek, fotoğraf çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Eksta verilecek olan öğle yemeği molası ve serbest zaman ardından Khobuleti - Kutaisi - Gori güzergahını takiben Tiflis’e hareket ediyoruz. Gürcistan’ı bir baştan bir başa kat ederken coğrafya geçişleri arasındaki farkları yakından görme fırsatı bulacaksınız. Dünyada yer alan 31 iklim çeşidinin 29’una ev sahipliği yapan Gürcistan içi yolculuğumuz birbirinden farklı manzaralar eşliğinde devam edecek. Ortalama 7 saat sürecek olan yolculuk ardından Tiflis’e ulaşıyoruz. Konaklama otelimize yerleşiyor ve dinleniyoruz. 

Öğle Yemeği: Belirlenen Restoranda (Extra)

Akşam Yemeği: Belirlenen Restoranda (Extra)

Konaklama: 4* Tiflis Otel Konaklaması

 2. GÜN : SAMEBA - ESKİ TİFLİS - CUMA CAMİİ - RUSTAVELLİ - BARIŞ KÖPRÜSÜ - NARİ KALE - VERNİSAJ PAZARI

Otelde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası, Tiflis şehir turumuza başlıyoruz.Gürcistan ile simgeleşmiş, yerel halk tarafından ülkenin en önemli ve görkemli katedrali olarak kabul edilmiş Tsminda Sameba ismiyle popüler hale gelen Kutsal Üçlü Katedrali Sameba Katedrali ilk gezi rotamız oluyor.  Kura (Mtkvari) Nehri’nin her iki yakasına kurulmuş olan Tiflis, İpek Yolu üzerinde bulunması nedeniyle tarihi boyunca da bu açıdan önemini korumuş. Şehir turumuzda ilk olarak teleferikle çıkacağımız Narikala Kalesi’ni ve kuş bakışı olarak Tiflis şehrini muhteşem manzarasını seyredeceğiz. Sonrasında Tiflis’in meşhur sülfür hamamlarının yer aldığı Hamamlar sokağını, Cuma Camisini görüp Rustaveli Bulvarı’na gidiyoruz. Rustaveli Bulvarı bir zamanlar Lenin’in heykelinin bulunduğu Gürcistan’ın sembolü Aziz George heykelinin olduğu Özgürlük Meydanı'ndan başlar ve 1.5 kilometre uzunluğundadır. Bulvarın üzerinde bulunan Gürcistan Parlomentosu, Kaşveti Kilisesi, Tiflis Opera ve Bale Tiyatrosu, Rustaveli Devlet Akademik Tiyatrosu, Kartlisdeda Heykeli, Rustaveli Müzesi ve Gürcistan Bilim Akademisi’ni panoramik olarak yapacağımız yürüyüş turumuzda görerek, fotoğraf çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Öğle yemeği molası sonrasında, Tiflis şehir merkezinde yer alan Versinaj Çarşısına (Antikacılar) transfer oluyor ve alışveriş için serbest zaman alıyoruz. sonra yoğun geçen günümüzün sonuna doğru otelimize yerleşip bir süre dinleniyoruz. Dileyen konuklarımız ile extra gerçekleşecek olan akşam yemeğimizi; güvenilir nezih restoranda canlı müzik ve Gürcü halk oyunlarının gösterileri eşliğinde alıyoruz. (extra)

Sabah Kahvaltısı: Konaklama Otelinde

Öğle Yemeği: Belirlenen Restoranda (Extra)

Akşam Yemeği: Belirlenen Restoranda (Extra)

Konaklama: 4* Tiflis Otel Konaklaması

 3. GÜN : MTSKHETA - JVARİ MANASTIRI - ÖZGÜRLÜK MEYDANI - ULUSAL MÜZE - METRO - MTATSMİNDA 

Otelde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası, Tiflis merkeze 20 dakikalık mesafede yer alan ve Gürcistan’ın Unesco tarafından koruma altına alınmış olan Antik başkentlerinden Mishketa’ya ulaşıyoruz. Mtkvari ve Aragvi Nehirlerinin birleştiği yerde kurulu Mtskheta’yı ziyaret ediyor ve Jvari Manastırını panoramik olarak görüyoruz. UNESCO Dünya Mirası Listesinde olan Svetitskhoveli ve Samtavro Kilisesini gördükten sonra, 6. Yy. yapısı Jvari Manastırını hakkında rehberimizin bilgilendirmeleri ile keşfediyoruz. Ardından yolumuz üzerinde Gori şehrine uğruyoruz. Şida Kartli Bölgesi’ nde bulunan ve Gürcü Kralı David (1089-1125) tarafından kurulmuş 60.000 nüfusa sahip küçük bir sanayi şehri olan Gori’ yi bu kadar önemli yapan, Sovyet Rusya’nın liderliğini ve Sovyetler Birliği Komünist Partisi’ nin Liderliği anlamına gelen Genel sekreteri Josep Cugaşvili (Josep Stalin)’ nin burada doğmuş olmasıdır. Lakabı olan “Stalin” Rusçada çelik anlamına gelmektedir. Panoramik olarak gerçekleştireceğimiz turumuzda ayrıca Stalin Müzesini de gezme şansına sahip olacağız. Kutaisi şehrini panoramik olarak görüp rehberimizin bilgilendirmeleri ile şehir hakkında bilgi sahibi oluyoruz. Batumdan geçerek Sarp Sınır Kapısında gümrük işlemlerimiz sonrasında ortalama 22:00-24:00 civarı Rize’de turumuzu tamamlayarak misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Konaklama Otelinde

Öğle Yemeği: Belirlenen Restoranda (Extra)

Akşam Yemeği: Belirlenen Restoranda (Extra)

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks Turizm Aracı İle Ulaşım
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • 2 Gece Tiflis Otel Konaklaması (4 Yıldız)
 • 2 Gün Otelde Sabah Kahvaltısı
 • Araç İçi İkramlar

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yurtdışı Çıkış Harcı
 • Öğle Yemekleri
 • Akşam Yemekleri
 • Konaklama Tesisinde Alınan Ekstralar
 • Müze ve Örenyeri Girişleri
 • Kişisel Ekstra Harcamalar
 • Ekstra Etkinliklere Katılım
Ezgi Turizm Seyahat Acentesinin Sunduğu Tüm Hizmet Satın Alımlarında "Tur/Otel Satış Sözleşmesi" Geçerli Olup Taraflarca Kabul Edilmektedir. Sözleşme Detayları İçin Tur/Otel Satış Sözleşmesi'ne Tıklayınız!

Fiyata Dahil Olan Hizmetler / Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Lüks Turizm Aracı İle Ulaşım
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
2 Gece Tiflis Otel Konaklaması (4 Yıldız)
2 Gün Otelde Sabah Kahvaltısı
Araç İçi İkramlar
3 Gün Rehberli Gezi
Yurtdışı Çıkış Harcı
Öğle Yemekleri
Akşam Yemekleri
Konaklama Tesisinde Alınan Ekstralar
Müze ve Örenyeri Girişleri (İsteğe Bağlı)
Kişisel Ekstra Harcamalar
Ekstra Aktivite ve Etkinlikler

Güzergah

Temalar

Tarih ve Kültür
Macera
Eğlence
Aile ve Çocuklar
Lüks ve Konfor
Yiyecek ve İçecek
Otel ve Konaklama
Ulaşım ve Transfer

Tur Süresi

2 Gece

Ulaşım Tipi

Otobüslü
Bölge Buluşmalı
Minübüs

Gürcistan Turları İçin Önemli Bilgiler

Yurtdışı / Gürcistan Turlarında Yeni Tip Çipli TC Kimlik Kartı veya Geçerli Pasaport Gerekmektedir. Bebek, Çocuk, Genç, Yetişkin Yaş Fark Etmeksiniz Kimliklerinde Fotoğraf Olması Gerekmektedir.
Yurtdışı Turlarındaki Gümrük İşlemlerinde Pasaport, Kimlik ve Diğer Yasal Nedenlerden Ötürü Doğabilecek Her Türlü Olumsuzluktan Misafir Sorumludur. Seyahat Acentesi Sorumluluk Kabul etmemektedir.
Günübirlik Turlarda; Tur Kalkış Saatine 24 Saat Kala, Konaklamalı Turlarda; 14 Gün Kala İptal, İade ve Değişiklik Yapılmamaktadır. Misafirin Belirtilen Sürelerden Önce İptal, İade ve Değişikliği Seyahat Acentesine Yazılı Olarak Bildirmesi Gerekmektedir.
18 Yaşını Doldurmayan Çocuklar ile Birlikte Hem Annesi Hem de Babası Bulunması Gerekmektedir. Eğer Herhangi Biri veya Her İkisi de Bulunmayacak ise Noterden Muvafakatname Alınması Gerekmektedir.
Türkiye ve Gürcistan Ülkelerinin Gümrük Kurallarında Belirttiği Madde ve İlaçlarla Gürcistan Sınır Kapısından Geçmek Yasaktır. Yasak Maddeler ve İlaçlar ile Gümrükte Yaşanabilecek Tüm Olumsuz Durumlardan Misafir Sorumludur.
Günübirlik veya Konaklamalı Turlarda; Kalkış veya Alınış Noktasına Belirtilen Gün ve Saatte Ulaşım Sağlamak Misafirin Sorumluluğundadır. Misafirin Ulaşımında Aksama veya Gecikme Yaşaması Durumunda İptal, İade ve Değişiklik Yapılmamaktadır.
Belirtilen Gün ve Saatlerde Kalkış veya Alınış Noktasında Olmayan Misafirlerimizin Turlarında İptal, İade ve Değişiklik Yapılmamaktadır.
Misafirin Tur İptal Mücbir Sebepleri: Yolcu veya Birinci Derecede Akrabasının 10 Günlük Mutat İştigaline Engel Hastalığı veya Ölümü, Tam Teşekküllü Devlet Hastanesinden Alınmış Resmi Kurul Raporu Olması, Taraflarca Mücbir Sebep Kabul Edilmektedir.
Seyahat Acentesinin Tur İptal Mücbir Sebepleri: Olumsuz Hava Şartları, Yol Engeli, Grev, Terör, Savaş ve İhtimali, Yeterli Sayının Olmaması, Öngörülmez Teknik Hususlar, Turun Başlamasına Engel ise Taraflarca Mücbir Sebep Kabul Edilmektedir.

Turumuz İçin Önemli Bilgiler

Ezgi Turizm Seyahat Acentesinin Sunduğu Tüm Hizmet Satın Alımlarında "Tur/Otel Satış Sözleşmesi" Geçerli Olup Taraflarca Kabul Edilmektedir. Sözleşme Detayları İçin Tur/Otel Satış Sözleşmesi'ne Tıklayınız!
Misafirin Tur İptal Mücbir Sebepleri: Yolcu veya Birinci Derecede Akrabasının 10 Günlük Mutat İştigaline Engel Hastalığı veya Ölümü, Tam Teşekküllü Devlet Hastanesinden Alınmış Resmi Kurul Raporu Olması, Taraflarca Mücbir Sebep Kabul Edilmektedir.
Seyahat Acentesinin Tur İptal Mücbir Sebepleri: Olumsuz Hava Şartları, Yol Engeli, Grev, Terör, Savaş ve İhtimali, Yeterli Sayının Olmaması, Öngörülmez Teknik Hususlar, Turun Başlamasına Engel ise Taraflarca Mücbir Sebep Kabul Edilmektedir.
Belirtilen Gün ve Saatlerde Kalkış veya Alınış Noktasında Olmayan Misafirlerimizin Turlarında İptal, İade ve Değişiklik Yapılmamaktadır.
Günübirlik veya Konaklamalı Turlarda; Kalkış veya Alınış Noktasına Belirtilen Gün ve Saatte Ulaşım Sağlamak Misafirin Sorumluluğundadır. Misafirin Ulaşımında Aksama veya Gecikme Yaşaması Durumunda İptal, İade ve Değişiklik Yapılmamaktadır.
Günübirlik Turlarda; Tur Kalkış Saatine 24 Saat Kala, Konaklamalı Turlarda; 14 Gün Kala İptal, İade ve Değişiklik Yapılmamaktadır. Misafirin Belirtilen Sürelerden Önce İptal, İade ve Değişikliği Seyahat Acentesine Yazılı Olarak Bildirmesi Gerekmektedir.

Tur Konumu

Yorumlar

0/5
Oylanmamış
dayalı 0 Yorum
Mükemmel
0
Çok İyi
0
İyi
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Yorum Yok
Yorum yazmak için giriş yapınız

Ezgi Turizm Doğrulandı

May 2021 'dan beri üye

Mesaj kutusu
24%
5.949 ₺ 4.499 ₺ başlayan fiyatlar

Ekstra Fiyatlar:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
 • {{total_price_html}}
 • {{pay_now_price_html}}
başlayan fiyatlar
5.949 ₺ 4.499 ₺
0 Yorum
Mesajlar {{unread_count}}
... ile mesajlaş {{currentConversation.display_name}}
{{chat.display_name ? chat.display_name[0] : ''}}

{{chat.display_name}}

Siz: {{chat.last_message.content}}

{{chat.unread_count }}